O nas

Kim jesteśmy

Firma Symetrium Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na początku 2016r jako podmiot zajmujący się głównie systemami automatyki budynkowej BMS. W związku z dynamicznym rozwojem i posiadaniem doświadczeniem naszej kadry inżynierskiej, poszerzyliśmy naszą działalność o systemy energetyczne i teletechniczne, realizując wiele ciekawych kontraktów w zakresie stacji energetycznych, systemów SZR, systemów detekcji pożaru SAP oraz systemów bezpieczeństwa KD, CCTV, SSWiN, IT. Realizujemy obecnie kontrakty rozlokowane na terenie całej Polski.

Wśród naszych realizacji posiadamy obiekty: użyteczności publicznej, banki, centra biurowo-handlowe, zakłady przemysłowe oraz wiele innych.

  • Banki

  • Użyteczność
    Publiczna

  • Zakłady
    Przemysłowe

  • Centra
    Biurowo-Handlowe

Świadczymy usługi w zakresie: wsparcia projektowo-koncepcyjnego w/w systemów ich realizację i uruchomienia oraz obsługę serwisowo-konserwacyjną wraz z monitoring efektywności energetycznej.

Dołącz do nas

Największą wartością naszej firmy jest tworzący ją zespół, który z zaangażowaniem, rzetelnością i uczciwością podchodzi do każdego z naszych klientów.

 

10 + 9 =