Spotkanie integracyjne

Zespół Symetrium and friends sprawdzony w boju!

W połowie listopada nasz zespół wraz z naszymi kluczowymi partnerami, miał okazję sprawdzić się w bardziej ekstremalnych sytuacjach, niż te które zdarzają się nam na co dzień na realizowanych budowach. Zorganizowana przez nasz dział marketingu „Integracja” została podzielona na III etapy.

W pierwszej części mieliśmy okazję zaznać przyjemności strzelania z różnego typu broni palnej na krakowskiej strzelnicy Pasternik. W nasze i naszych gości ręce trafiły nietuzinkowe karabinki i pistolety: Beretta, VZ61 Skorpion, filmowe UZI, śrutówka shotgun oraz oczywiście klasyka gatunku AK47 czyli popularny kałasznikow. Jeden z naszych kolegów oglądając swoją tarczę stwierdził że to nie mogą być jego strzały, ponieważ były mocno niecelne:-)

Po przebrnięciu przez szkolenie i praktykę i sprawdzeniu swoich strzeleckich możliwości, udaliśmy się na tor kartingowy. Tam oczywiście nie liczyła się już celność tylko, refleks i szybkość. Po wykonaniu kilku kołek zapoznawczych, przyszedł czas na rywalizację sportową. Zabawa była przednia, nie odbyło się oczywiście bez kilku drobnych kraks wymagających interwencji obsługi, ale na szczęście wszyscy w całości dotarli do mety. Z uwagi na naszą gościnność pozwoliliśmy aby wygrał jeden z zaproszonych przez nas gości – niech ma : P

Etap trzeci to już część wieczorna w tematycznej restauracji „Ogniem i Mieczem” gdzie w wesołej atmosferze i przy suto zastawionych stołach na wesoło podsumowaliśmy nasz miły dzień. Oprócz miłych wspomnień w naszych kieszeniach pozostały łuski z pocisków i lekko specyficznie pachnące benzyną ubrania:-)