Frame

Praca

Dołącz do nas

Największą wartością naszej firmy jest tworzący ją zespół, który z zaangażowaniem, rzetelnością
i uczciwością podchodzi do każdego z naszych klientów.

Aktualne Oferty Pracy

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie okablowania i montaż tras kablowych,
  • Montaż i demontaż rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych i automatyki,
  • Montowanie i demontowanie urządzeń i elementów instalacji elektrycznych silnoprądowych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych-serwisowych instalacji elektrycznych,
  • Wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów,
  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia elektryczne SEP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiety sportowe i medyczne
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • rozwój zawodowy, szkolenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Formularz
rekrutacyjny

Zacznij pracę z nami!