Praca

Dołącz do nas

Największą wartością naszej firmy jest tworzący ją zespół, który z zaangażowaniem, rzetelnością
i uczciwością podchodzi do każdego z naszych klientów.

Aktualne Oferty Pracy

Opis stanowiska:

Wspieranie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych;
Kontrolowanie poprawności wykonania robót;
Udział i koordynacja odbioru wykonanych robót budowlanych;
Nadzór nad pracami realizowanymi przez podwykonawców;
Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców;
Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów;
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo;
Znajomość prawa budowlanego;
Umiejętność analizy dokumentacji projektowej;
Dyspozycyjności i gotowości do pracy w delegacji;
Znajomości pakietu MS Office i programu AutoCad;
Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Dodatkowymi atutami będą:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
Uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

Stabilną pracę w dynamicznie działającej firmie;
Zdobycie fachowej wiedzy na najwyższym poziomie;
Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;
Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
Ubezpieczenie grupowe;
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią motywacyjną uzależnioną od osiąganych efektów;
Przyjazną atmosferę pracy.

Formularz
rekrutacyjny

Zacznij pracę z nami.