Pozyskaliśmy nowy kontrakt w branży farmaceutycznej!

Miło nam poinformować, iż firma Symetrium pozyskała nowy kontrakt na realizację system automatyki BMS obiektu biurowo-magazynowego dla Grupy Farmacol S.A.

W ramach podpisanego kontraktu zostaną zrealizowane prace związane z wykonaniem systemu automatyki bms dla nowopowstającego obiektu Farmacol w Katowicach. Jest to bardzo wymagający obiekt z uwagi na przeznaczenie farmaceutyczne. Zakres prac obejmuje: sterowanie wentylacją i klimatyzacją, zaawansowany monitoring parametrów środowiskowych, monitoring instalacji elektrycznych, tryskaczowych, dwóch serwerowni. Analizę zużycia mediów, detekcję wycieku freonu oraz szereg dodatkowych integracji z takimi systemami jak: SAP, CCTV, SSWiN, Gaszenia.  Kontrakt ten jest naszym kolejnym krokiem w poszerzaniu naszych doświadczeń i rynkowego rozwoju.

Planowany termin zakończenia prac przewidywany jest na koniec lipca 2018.

Inne Realizacje

Lear – Bieruń

Zakres prac: Projekt Wykonawczy Kompleksowe wykonanie układu Samoczynnego Załączania Rezerwy Programowanie i uruchomienia układu SZR.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?