Frame

Zakończone Realizacje

Fabryka Grupy PSA Opel – Gliwice

Obiektem realizowanym w Gliwicach, w zakresie systemu automatyki BMS jest rozbudowywana fabryka Grupy PSA Opel. W ramach obecnej rozbudowy powstanie hala malarni, która jest realizowana przez Generalnego Wykonawcę firmę Adamietz.

Czytaj więcej »

Fabryka MAN – Niepołomice

Efektem wielomiesięcznych starań jest ukończenie i oddanie do użytkowania inwestycji „ Rozbudowa Zakładu Montażu Samochodów Ciężarowych w Niepołomicach wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną”. Nasza spółka wykonywała tam prace związane z instalacją automatyki BMS.

Czytaj więcej »

Szpital MSWiA – Rzeszów

W ramach zrealizowanego kontraktu wykonane zostały liczne instalacje takie jak: system sygnalizacji pożaru i oddymiania, system przyzywowy, okablowanie strukturalne wraz z dostawą elementów aktywnych, system kontroli dostępu, sygnalizacji włamania oraz automatyka i bms.

Czytaj więcej »

Unity Center – Kraków

W ramach zrealizowanych prac zostaną wykonane kompleksowo 4 stacje energetyczne, rozdzielnie główne SN wyposażone łącznie w 8 transformatorów 800, 1000 i 1600 kVA.

Czytaj więcej »

Modernizacja zasilania GPT – Racibórz

Rozszerzając zakres wykonywanych usług jak i rejon działania wykonaliśmy dla firmy Tokai Cobex szeroki zakres prac w ramach których zrealizowaliśmy modernizację 2 pól 6kV, dwie linie zasilające, dostarczyliśmy nową rozdzielnię 6kV oraz rozdzielnię niskiego napięcia…

Czytaj więcej »

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?