Power Monitoring Expert, nowoczesny system zarządzania energią!

Firma Symetrium wpisując się w rynkowe trendy związane z rosnącym zapotrzebowaniem na energię elektryczną rozwija i wdraża innowacyjne technologie w zakresie jej analizy, monitorowania i pomiaru. Pozyskaliśmy kontrakty mające na celu wdrożenie u naszych klientów zaawansowanego systemu Ecostruxure Power Monitoring Expert w różnego typach obiektów: przemysłowych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

Implementacja takiego systemu zapewnia naszym partnerom wyższą niezawodność zasilania obiektu, weryfikację jakości energii dostarczonej od dostawcy, optymalizację wykorzystania maszyn i urządzeń, monitoring wielu kluczowych zmiennych, szybszą i skuteczniejszą eksploatację dla obsługi oraz łatwe rozliczanie kosztów.

Dzięki posiadanym wielu zaawansowanym raportom, osoby zarządzające mają narzędzia do weryfikacji zgodności rachunków, identyfikacji i określenie realnego zapotrzebowania obiektu, właściwego alokowania kosztów procesów, dowody w sporach z dostawcą oraz identyfikacji obszarów niskiej efektywności i dużym zużyciu.

Wdrażane przez naszą firmę rozwiązania, zwiększają bezpieczeństwo energetyczne oraz zapewniają realne oszczędności finansowe i szybki zwrot kosztów poniesionych na wdrożenie takiego systemu przez inwestora lub zarządcę budynku.

Inne Realizacje

Unity Center – prestiżowa realizacja!

W ramach realizowanych prac zostaną wykonane kompleksowo 4 stacje energetyczne, rozdzielnie główne SN wyposażone łącznie w 8 transformatorów 800, 1000 i 1600kVA. Jest to dla nas duże wyróżnienie, gdyż obiekt ten stanie się zapewne biznesową wizytówka Krakowa oraz jedną z naszych istotniejszych referencji. Wartość kontraktu to niespełna 2,5mln zł, przewidywany termin zakończenia prac to grudzień tego roku.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?