Symetrium news 2020

W ostatnim czasie udało nam się pozyskać ciekawą realizację w Katowicach, w zakresie systemu automatyki BMS zrealizujemy akademik BASECAMP dla Generalnego Wykonawcy firmy Mostostal Warszawa.

Drugą realizacją pozyskaną w podobnym zakresie prac, w ostatnim czasie, jest trzeci budynek realizowany przez firmę BUMA Tertium Business Park w Krakowie.

Równocześnie, staramy się podnosić kompetencje naszych pracowników oraz naszej firmy. Uzyskaliśmy jako SYMETRIUM Koncesję wydaną przez MWSiA na wykonywanie usług w zakresie ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

Otrzymaliśmy także po odbyciu cyklu szkoleń z zakresu systemów sygnalziacji pożaru certyfikat autoryzacji partnerskiej Schrack Seconet.

Jesteśmy przekonani iż dalszy zrównoważony rozwój i inwestycje w nowe obszary działania, pomogą nam w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Polecane posty

Wesołych Świąt!

Przed nami czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Niech będzie on wypełniony spokojem i niesie ze sobą odpoczynek w radosnej atmosferze.

Kolejny etap aranżacji AFI PARK w Krakowie

Po zakończeniu prac nad Shell and Core budynku AFI V.Offices (pierwszego w Krakowie budynku w najwyższej klasie BREEM) realizujemy kolejne aranżacje systemu BMS na zlecenie firmy Tetris.

Polecane posty

Modernizacja zasilania GPT w Raciborzu

Rozszerzając zakres wykonywanych usług jak i rejon działania –  dla firmy Tokai Cobex wykonaliśmy szeroki zakres prac w ramach których zrealizowaliśmy modernizację 2 pól 6kV, dwie linie zasilające, dostarczyliśmy nową rozdzielnię 6kV oraz rozdzielnię niskiego

Modernizacja rozdzielnicy dla grupy ORLEN

Ostatni kwartał rozpoczęliśmy pozyskaniem nowego kontraktu zawartego z spółką ENERGOMEDIA . W ramach zadania wykonaliśmy dla spółki z grupy Orlen modernizację rozdzielnicy SN 6kV wraz z układami pomiarowymi, instalacjami pomocniczymi i baterią akumulatorów ma

CERTYFIKAT ISO NORMY ISO 9001:2015 , ISO 14001:2015, ISO 45001:2018

Ukoronowaniem wytężonej pracy oraz jakości świadczonych usług Spółka uzyskała CERTYFIKAT ISO zgodny z wymaganiami norm ISO 9001:2015 , ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych , telekomunikacyjnych i pozostałych instalacji budowlanych ,

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?