Frame

Symetrium News 2020

W ostatnim czasie udało nam się pozyskać ciekawą realizację w Katowicach, w zakresie systemu automatyki BMS zrealizujemy akademik BASECAMP dla Generalnego Wykonawcy firmy Mostostal Warszawa.

Drugą realizacją pozyskaną w podobnym zakresie prac, w ostatnim czasie, jest trzeci budynek realizowany przez firmę BUMA Tertium Business Park w Krakowie.

Równocześnie, staramy się podnosić kompetencje naszych pracowników oraz naszej firmy. Uzyskaliśmy jako SYMETRIUM Koncesję wydaną przez MWSiA na wykonywanie usług w zakresie ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

Otrzymaliśmy także po odbyciu cyklu szkoleń z zakresu systemów sygnalizacji pożaru certyfikat autoryzacji partnerskiej Schrack Seconet.

Jesteśmy przekonani iż dalszy zrównoważony rozwój i inwestycje w nowe obszary działania, pomogą nam w osiąganiu kolejnych sukcesów.

Polecane posty

Polecane posty

Innowacyjna fotowoltaika dla AGH

Zrealizujemy adaptacje dachu jednego z budynków pod nowoczesną i innowacyjną instalację fotowoltaiczną nadzorowaną poprzez system kontroli jakości energii.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?